Заява Сергія Шахова з приводу захисту територіальної цілісності України.

15.11.2014

Заява Сергія Шахова, Лідера Всеукраїнської громадської організації «Народна Довіра» з приводу захисту територіальної цілісності України і можливого повномасштабного військового вторгнення.

За повідомленнями спостерігачів ОБСЕ та експертів НАТО на кордонах з Україною сконцентроване багато численне військове угрупування. Російська армія здійснює неприкрите перекидання важкого озброєння на підконтрольну терористам територію в Донецькій та Луганських областях.

Підписана у Мінську Угода про припинення вогню не виконувалась і не виконується не лише представниками ДНР/ЛНР, але і самою Росією.

Учасники переговорів у Мінську, що представляли Україну втекли до Кремля та підбурюють Путіна до відвертої агресії, хизуючись перемогою так званого «Опозиційного Блоку».

Українська офіційна влада своєю бездіяльністю фактично провокує до наступу на Харків, Запоріжжя та Дніпропетровськ підконтрольним Кремлю військово-терористичними угрупуваннями.

Так звані добровольчі батальйони, сформовані на аматорських засадах з осіб, що не мають ніякого відношення до військової Справи почали масово розбігатись з лінії бойового протистояння.

 Перерахований вище стан речей ставить мільйони Українців на межу гуманітарної катастрофи та тотального винищення.

Від знищення України постраждає і Європа, що лише робить вигляд намагання захистити нашу Державу.

Тому від імені українців вимагаємо:

Від керівництва держави:

1. Ввести воєнний стан по всій Україні

2. Розірвати дипломатичну та економічну співпрацю між Україною та Російською Федерацією

3. Офіційно оголосити Російську Федерацію країною агресором та винести це на міжнародне визнання

4. Україна згідно положень Будапештського  меморандуму має звернутися до ядерних держав-гарантів щодо скликання консультацій щодо захисту незалежності та суверенітету України. Це мають бути не просто консультації, а розробка чітких механізмів захисту та збереження української держави.

Якщо країни-гаранти не в стані виконати свої зобов’язання  та спонукати  Росію припинити військові  дії на території України, то українцям необхідно почати процедуру повернення Україні статусу ядерної держави. Я готовий організувати наукову конференцію експертів, фізиків-ядерників з метою розробки чітких механізмів реалізації ядерної програми в Україні. 

 5. Звернутись до міжнародних судів про накладання арешту на майно  Російської Федерації та відшкодування збитків завданих окупацією

6. Офіційно оголосити про припинення переговорів з ДНР і ЛНР

7. Негайно розпочати видачу стрілецького озброєння усім громадянам України

Звертаємось до громадян України з проханням не підтримувати заклики до повалення режиму Порошенко-Яценюка і не приймати участь у «Новому Майдані».

Звертаємось до міжнародного співтовариства не бути байдужими до знищення Українського народу. Після України Путін не зупиниться і наступними будуть Польща, Румунія і країни Балтії.

Лише мобілізація спільних зусиль здатна зупинити Агресора проти Людства.

Учора було рано, але завтра буде пізно

 

Новости Все новости
16.02.2016.
Во вторник, 16 февраля, на незаконной сессии Северодонецкого городского совета депутаты из фракции "Оппозиционный блок" назначили секретарем совета депутата-перебежчика, известного скандального политика из Луганска - Григория Пригебу.
31.05.2015.
Сергей Шахов, лидер общественной организации "Народное доверие", подарил детям угощения. Акция проходила под патронатом Марины Порошенко.
02.02.2015.
Лидер Всеукраинского общественного объединения "Народное доверие" Сергей Шахов передал на нужды Вооруженных Сил Украины прибор радиоразведки, что позволяет перехватывать и обрабатывать радиосигнал для противодействия врагу.
24.12.2014.
Черговий благодійний вантаж - цукерки для дітей з Донбасу, відправляє громадський діяч Сергій Шахов.
18.12.2014.
Сергей Шахов подарил дом семье Исаевых, которые воспитывают 9 детей, 7 из них - приемные с диагнозом ВИЧ-СПИД.
17.12.2014.
Лидер Всеукраинской общественной организации "Народное доверие" Сергей Шахов передал военнослужащим вооруженных сил Украины более полусотни утепленных военных бушлатов и брюк, сообщает пресс-служба политика.